Veřejný konzultační proces k návrhu cenového rozhodnutí o regulovaných cenách souvisejících s dodávkou plynu účinného od 1. ledna 2021

Veřejný konzultační proces

Návrh ERÚ
Pravidla konzultačního procesu
Připomínky
Vypořádání připomínek

Energetický regulační úřad zahajuje veřejný konzultační proces k návrhu cenového rozhodnutí Energetického regulačního úřadu o regulovaných cenách souvisejících s dodávkou plynu účinného od 1. ledna 2021.

Návrh cenového rozhodnutí o regulovaných cenách souvisejících s dodávkou plynu účinného od 1. ledna 2021 (PDF; 428 kB)

Oprava:

V návrhu cenového rozhodnutí o regulovaných cenách souvisejících s dodávkou plynu účinného od 1. ledna 2021, který byl zveřejněn do veřejného konzultačního procesu, je v bodě 2.1. nesprávně uvedena roční cena za rezervovanou pevnou přepravní kapacitu Cr pro výstupní hraniční bod Waidhaus VIP. Správná výše této ceny je 1 806,14 Kč/MWh/den.

Pravidla veřejného konzultačního procesu (PDF; 211 kB) k návrhu cenového rozhodnutí o regulovaných cenách souvisejících s dodávkou plynu účinného od 1. ledna 2021

Připomínky k návrhu cenového rozhodnutí Energetického regulačního úřadu č. 4/2020 ze dne 4. června 2020, o regulovaných cenách souvisejících s dodávkou plynu jsou uvedeny společně s vypořádáním připomínek.

V souladu s pravidly veřejného konzultačního procesu k návrhu cenového rozhodnutí Energetického regulačního úřadu č. 4/2020 ze dne 4. června 2020, o regulovaných cenách souvisejících s dodávkou plynu zveřejňuje Energetický regulační úřad Přehled doručených připomínek a jejich vypořádání (PDF, 162 kB).

Sdílejte

Share icon