Snad se další poslanci budou zajímat o skutečné aktéry solárních podvodů

20. 4. 2017

Upozornila jsem na biliónový tunel a požadovala nápravu. Stala jsem se zcela nepohodlnou systému, jenž kašle na lidi. Dostala jsem se na práh vězení, přestože jsem nic neprovedla.

Už jste někdy zažili slunce na Silvestra v noci? Možná někoho popletl ohňostroj. Fotovoltaické elektrárny za tmy nevyrábí. A „tma" by vše halila dál, kdybych na to neupozornila.

Jsem velice ráda, že po tak dlouhé době snah seznámit veřejnost s nepravostmi ohledně solárního boomu se o tento podvod na občanech České republiky opět někdo zajímá:

„Byl to rok 2010, kdy jsem dostala upozornění, že se připravuje loupež, srovnatelná s lehkými topnými oleji a některými dalšími velkými podvody na občany, ba dokonce, že je rozsahem pravděpodobně předčí. Nevěřila jsem. Dnes se musím tomu, kdo tenkrát našel odvahu mi napsat, omluvit. To, co ten člověk popisoval, se mi zdálo příliš absurdní, než aby to bylo možné. Ale bylo. Ten rok, rok 2010, byl rokem, který se ‚podepsal‘ na budoucnosti české ekonomiky a to minimálně do roku 2030. Právě v tomto roce totiž vrcholilo něco, co se dá nazvat snad jen ‚fotovoltaickým šílenstvím‘," uvádí ve svém článku poslankyně ANO Jana Lorencová.

Odkaz na celý článek poslankyně Jany Lorencové ze dne 10. dubna 2017 naleznete zde:

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Lorencova-ANO-Mala-vzpominka-na-velke-podvody-ktere-provazeji-ceskou-ekonomiku-dodnes-483111.