Tady se zavírá na objednávku… plně souhlasím s vicepremiérem Babišem

27. 6. 2016

Je to smutné zjištění, které zažívám na vlastní kůži, i mě chtějí zavřít na objednávku… V této věci plně souhlasím s vicepremiérem Andrejem Babišem.

Nikdy jsem nevěřila, že v demokratickém státě Vás mohou zavřít, odsoudit či stíhat, když nic neprovedete. „Solární boom", může se tak říkat „promyšlené akci"? Jinak se tzv. boom nedá nazvat, než sofistikovaně připravená „akce s profitem pro pár vyvolených".  V opačném případě bychom museli uznat, že nám vládnou hlupáci, což by bylo stejně smutné zjištění jako „promyšlená akce".

Kdy ti, kteří vše připravovali, ať již v legislativě (někteří členové vlád, poslanci a senátoři), či v  nastavení výkupních cen,

kdy ti, kteří mají z toho nepředstavitelný profit a to možná až na 20 let,

kdy ti, kteří dnes znovu sedí ve vládě, parlamentu či senátu,

ano, ti ctihodní se dnes s obrovskými zisky blahosklonně usmívají, jak se jim podařilo dostat k soudu osoby, které s tím nemají nic společného. Tím myslím sebe a další, kteří ve vykonstruovaném monstrprocesu  – nebojím se říci politickém, mají zahladit stopy po politických zločinech a odvrátit pozornost od skutečných aktérů tohoto tunelování veřejných financí.

Myslíte, že je normální, či náhoda, když bývalý poslanec sedí v dozorčí radě společnosti, kde se navíc kradlo?

Cituji:

„Solární park stavěla firma Lumen Energy. V její dozorčí radě seděl Jan Špika, poslanec Sněmovny, která váháním a odkládáním novely zákona o obnovitelných zdrojích de facto umožnila udržet přehnané dotace v kritickém roce 2010."

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/solarni-elektrarna-sevetin-obvineni-dvs-/domaci.aspx?c=A160622_151732_domaci_hro

Jsme schopni předložit občanům, kteří politici a  politické strany mají ze solárního byznysu profit?